Kuidas osta e-poest?

Kuidas osta?

 1. Vali välja sobiv toode, suurus ja kogus. Veendu, et valid õige suuruse. Sulle on abiks suuruste tabel.
 2. Kui oled veendunud, et toode Sulle sobib, lisa see ostukorvi. Hiljem saad ostukorvile klikkides muuta ja tühistada oma valikuid. Sinu ostukorv on Sulle kogu aeg näha lehe üleval paremas nurgas.
 3. Kui oled tooted välja valinud, siis liigu edasi valikule „vormista ost“.
 4. Vali tarneviis –
  Kui soovid, et saadaksime Sulle kauba pakiautomaadi teel, vali endale lähim Smartposti või Omniva pakiautomaat.
  Kui soovid kauplusesse asukohaga Sepa Keskus, Tartu Sepa 21 kaubale ise järele tulla, vali tulen ise kaubale järele.
 5. Täida ära Maksja andmed kõik kohustuslikud lahtrid. Vali makseviis.
  Kui soovid maksta interntipangas, siis vali panga link, kus soovid ülekannet teostada. Saad kauba eest tasuda mugavalt oma internetipangas.
  Kui sulle sobivat panka pole saadame sulle arve, mille pead tasuma.
 6. Kui andmed on korrektselt sisestatud ning oled tutvunud jalatsipoe müügitingimustega, kliki nupul „esita tellimus”.
 7. Peale tellimuse esitamist saadetakse Sulle tellimuse arve e-mailile.

Kauba kohaletoimetamine

Tellitud kauba kättesaamisel on võimalik valida nelja võimaluse vahel:

 1. Tulen ise järele – Mugav võimalus tulla oma kaubale ise järele. Saate kohapeal proovida ja katsuda tooteid, mis on meie poes müügil.
  Asume SEPA KESKUSES aadressil Sepa 21, Tartu (E-R 9-18, L 9-16, P 9-15 ).
 2. SmartPost – Lihtne ja mugav paki kättesaamise võimalus on läbi SmartPosti pakiautomaatide, hind 4.00 EUR. Pakiautomaadid asuvad linnade suuremates kaubanduskeskustes, täpsemad asukohad www.smartpost.ee.  Kohe, kui pakk on jõudnud pakiautomaati, edastatakse paki Saaja mobiiltelefonile SMS-sõnumiga teade. Lähete Teie poolt valitud pakiautomaadi juurde ja sisestate (puutetundlikule ekraanile) saadud uksekoodi ning uks avaneb.
 3. SmartKULLER – kullerteenuse vahendusel Eesti piires 6.60 EUR. Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju. Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-teatega. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist. Paki kättetoimetamise täpsus on +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda, lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.
  Tellimust vormistades, palume KINDLASTI lisamärkustesse märkida, millisel ajavahemikul pakki kätte soovite saada.
 4. Omniva (Post24) pakiautomaadist hind 3.98 EUR. Avatud 24 tundi ööpäevas. Omniva-ga on pakkide vastuvõtmine imelihtne, selleks kulub vaid 15 sekundit.
  Peale teavitava SMS-i saamist minge pakiautomaadi juurde, sisestage SMS-iga saadud uksekood,võtke avanenud kapist pakk vastu.
  Pakiautomaatide asukohad www.omniva.ee

Tellitud kaup postitatakse hiljemalt tööpäeva jooksul peale makse laekumist (nädalavahetusel tehtud tellimused postitame esmaspäeval).